ترجمه متون تخصصي ترجمه متون تخصصي .

ترجمه متون تخصصي

در خانه انگليسي بياموزيم يا از سايت هاي ترجمه آنلاين كمك بگيريم


اگر از آن دسته افرادي هستيد كه اهميت يادگرفتن زبان و سفارش ترجمه انگليسي به فارسي را مي‌دانيد، اما وقت كافي نداريد، آموزشگاه زبان در نزديكي منزلتان نيست يا هزينه دوره‌هاي آموزشي برايتان زياد است، يادگيري زبان انگليسي در منزل بهترين روش براي‌ شما است. استفاده از سايت ترجمه آنلاين هم به شما كمك مي كند.

 1- ديدن فيلم و سريال به زبان انگليسي

در اين بخش، چند فيلم، سريال و انيميشن به زبان انگليسي را كه مي‌توانيد براي تقويت مهارت‌هاي زبان انگليسي خود تماشا كنيد به شما معرفي مي‌كنيم.

 انيميشن سيمپسون‌ها

يادگيري زبان با انيميشن سيمپسون ها 

احتمالا همه انيميشن كمدي سيمپسون‌ها را مي‌شناسيد. اين مجموعه در ۱۷ دسامبر سال ۱۹۸۹ شروع به پخش شد و تا كنون ۶۰۶ قسمت از آن پخش شده‌است كه در حال حاضر فصل ۲٨ آن در حال پخش است. مجموعه سيمپسون‌ها بسيار پرطرفدار است؛ به ويژه براي ده فصل اول، كه «دوران طلايي» آن بود. 

اين انيميشن شهرت جهاني دارد. در مورد فراز و نشيب‌هاي زندگي يك خانواده آمريكايي است و علاوه بر اين‌كه بسيار سرگرم‌كننده و خنده‌دار است، به جنبه‌هايي از زندگي روزمره مانند مدرسه، كار و اجتماعي شدن مي‌پردازد. همچنين اين فيلم براي زبان‌آموزاني كه قصد يادگيري كلمات عاميانه به زبان انگليسي و منابع فرهنگي را دارند، بسيار مناسب است.

سيمپسون‌ها خانواده‌اي هستند كه در يك شهر خيالي به نام اسپرينگفيلد زندگي مي‌كنند. پدر خانواده، هومر به عنوان نگهبان امنيتي در نيروگاه برق اتمي اسپرينگفيلد كار مي‌كند، موقعيتي كه با بي‌دقتي و رفتارهاي احمقانه او در تضاد است. او با مارج سيمپسون ازدواج كرده است. مارج يك مادر خانه‌دار است و سه فرزند دارند.

 سريال دوستان

يادگيري زبان با سريال دوستان 

اين روز‌ها كسي نيست كه نام سريال محبوب آمريكايي دوستان را نشنيده‌باشد. داستان اين فيلم درباره شش دوست است كه در منهتن نيويورك زندگي مي‌كنند و كارشان ترجمه است.

از آن‌جا كه اين فيلم سال‌هاي زيادي پخش مي‌شد، ديدن تغيرات زندگي و رابطه‌هاي بين شخصيت‌ها  و ترجمه مقالات دانشجويي در آن بسيار جالب است. آن‌ها افراد متفاوتي هستند. راشل طبق مد روز و پرانرژي، راس ساكت و خجالتي و فيبي دوست داشتني و كمي ديوانه است!

اين سريال نظرهاي مثبتي از منتقدين دريافت كرد و به يكي از محبوب‌ترين سريال‌هاي كمدي تاريخ تبديل شد. فيلم دوستان در مجموع ۶۲ بار نامزد «جايزه امي» بود و در سال ۲۰۰۲ جايزه بهترين سريال كمدي را براي فصل هشتم به دست آورد.

برگرفته از آموزش انگليسي در منزل


برچسب: سايت ترجمه آنلاين، سايت هاي ترجمه آنلاين، ترجمه مقالات دانشجويي، سفارش ترجمه انگليسي به فارسي،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۴۴:۴۰ توسط:مترجم موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :