ترجمه متون تخصصي ترجمه متون تخصصي .

ترجمه متون تخصصي

سفارش ترجمه فارسي به انگليسي


 حال و آينده بازاريابي محتوا(content marketing)

اگر بار ديگر تعريف بازاريابي محتوا (content marketing)كه در ابتداي مطلب آمده‌بود را بدون در نظر گرفتن دو واژه «مناسب» و «ارزشمند» بخوانيد، تفاوت ميان اين روش و ديگر روش‌ها كه اطلاعات بي‌ارزشي را به خاطر فروش بيشتر محصولاتشان ارايه مي‌دهند، را متوجه مي‌شويد. «مناسب بودن» و «ارزشمند بودن» محتوا دو ويژگي بارزي است كه بازاريابي محتوا (content marketing)را مشخص مي‌كند و محتواي آن را از هزاران پيامي كه روزانه به دست مخاطب مي‌رسد، متمايز مي‌كند.

فرآيند سفارش ترجمه فارسي به انگليسي و بازاريابي از طريق محتوا 

بازاريابي محتوا (content marketing)در كنار هر روشي كه براي بازاريابي استفاده مي‌شود، بايد بخشي از اين فرآيند باشد نه راهكاري جداگانه. توليد محتواي با‌كيفيت بخشي از همه انواع بازاريابي است. براي نمونه در بازاريابي شبكه‌هاي اجتماعي استراتژي بازاريابي محتوا (content marketing)پيش از هر راهكار ديگري ارزش دارد يا در فرآيندهاي سئو بيشترين امتياز به شركت‌هايي مي‌رسد كه توليد محتوايي با كيفيت و منسجم داشته‌اند.

مهم‌ترين عامل در توليد محتوا در نظرگرفتن مترجم فارسي به انگليسي ارزشمندي آن براي خواننده‌ است. گوگل و بقيه موتورهاي جست‌و‌جو به خوبي مي‌دانند كدام محتوا توجه مخاطب را به خود جلب مي‌كند و كدام محتوا صرفا در راستاي ارتقاي سئو است. موتورهاي جست‌و‌جو وقتي مي‌خواهند به يك صفحه اينترنتي امتياز بدهند، عوامل زيادي را مدنظر قرار مي‌دهند. هرچقدر توجه مخاطب به محتوا بيشتر جلب شود، بيشتر در آن صفحه باقي مي‌ماند. براي اين كار كافي است محتواي وب‌سايت يا وبلاگ قابليت دانلود داشته باشد. حتي به راحتي مي‌توان با تبليغ محتواي موردنظر از طريق يكي از شبكه‌هاي اجتماعي مرتبط با وب‌سايت يا وبلاگ، مخاطب را براي خواندن و بازديد از مطالب درج شده در كل وب‌سايت يا وبلاگ ترغيب كرد.

سخن آخر براي بازاريابان محتوا

  • چنان‌چه از راهبردهاي بازاريابي محتوا درست استفاده شود امتيازهاي ترجمه دقيق بسياري براي برندها و حتي كسب‌و‌كار‌هاي كوچك به دنبال دارد كه در زير به آن‌ها اشاره مي‌شود.
  • بازاريابي محتوا (content marketing) باعث بهبود فرآيند بهينه‌سازي موتورهاي جست‌و‌جو يا همان سئو مي شود
  • بازاريابي محتوا (content marketing) باعث ايجاد اطمينان و انسجام بيشتر در شبكه‌هاي اجتماعي مي شود
  • بازاريابي محتوا (content marketing) باعث بالا رفتن ترافيك داده وب‌سايت شركت مي شود كه خود به صورت غير مستقيم بر سئو اثر مثبت دارد
  • بازاريابي محتوا (content marketing) باعث افزايش فروش مي شود

آقاي مترجم


برچسب: سفارش ترجمه فارسي به انگليسي. مترجم فارسي به انگليسي. ترجمه دقيق،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۴۴:۰۹ توسط:مترجم موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :